Clubul de vacanță 2017, la final

18 Aug

Sărbătorim încă o vară de neuitat petrecută de copiii brăileni la bibliotecă! Nu mai puțin de 54 de ateliere, 6 săptămâni, 47 de voluntari, 21 de colegi bibliotecari și peste 200 de participanți pe zi, numără la final ediția Clubului de vacanță din acest an.

Mulțumim și apreciem efortul tuturor colaboratorilor și instituțiilor partenere, colegilor și voluntarilor implicați! Se cuvine să mulțumim și conducerii Bibliotecii, d-lui manager Dragoș Adrian Neagu, pentru susținerea acordată! Mulțumiri dr. Eduard Claudiu Brăileanu, șef serviciu ”Relații cu Publicul”, coordonatorul amplului proiect “Clubul de vacanță” .

Dragi copii, vă așteptăm cu drag și la următoarele ediții ale Clubului de vacanță! Pregătim noi surprize pentru voi!

Laura Caplea

Tags: ,