Start la înscrieri la Clubul de vacanță!

09 Jun

Biblioteca Județeană „Panait Istrati” Brăila organizează în perioada 28 iunie – 6 august 2021 mult-așteptatul Club de Vacanță, după un an de pauză impusă de pandemia de coronavirus.

Pregătim peste 25 de ateliere, pentru toate gusturile, începând cu cele de informatică, radiocomunicații, incubatorul de afaceri, până la cele de limbi străine, îndemânare, handmade și artistice.

Vă amintim că accesul la activitățile clubului se face pe baza permisului de bibliotecă, iar la înscrierea copilului se va completa un acord de fotografiere semnat de părinți/bunici.

Programul Clubului de vacanță poate suferi modificări, dar acestea vor fi anunțate din timp. Vă invităm să consultați lista atelierelor și să vă înscrieți personal la secția Mediatecă, situată la parterul clădirii noi din cadrul instituției!

Vă așteptăm la înscrieri, în limita locurilor disponibile și a 3 ateliere/copil!

Laura Caplea